Document
Image

Kurumsal

Doğadan aldığı ilham, sürdürülebilir bir felsefe ve yenilikçi tasarımlarla buluşan, bakımlı kadınların hikâyesi olacak bir markayız!

Her şey Manabi Campapina dağlarında yetişen Tagua bitkisinin cilt sağlığı ve temizliği konusunda etkili olduğunun keşfedilmesiyle başladı. Bu bitkinin potansiyelini gören kâşiflerimiz yenilebilir, şeffaf, aynı zamanda içerisinde sıvı bulunan bir meyve/bitki türü olan Tagua bitkisini kullanarak, cilt bakım ürünleri üretmeye karar verdi.

Markamızın adını da ürettiğimiz ürünleri temsil edecek şekilde; Türkçe “derinlemesine temizlik, derin etki” anlamına gelen “Dèrinne” ismi ile Ekvador’da kurduk. 

Doğal ve sürdürülebilir bir bitki olan Tagua bitkisini ya da bilinen diğer adıyla ‘‘Corozo’’ ile üretilen ürünlerinin kalitesini, güvenliliğini, etkinliğini ve güzelliğini kullanan herkesin beğeneceğinden emin olarak, Türkiye’de de satışa sunmaya karar verdik.

Hayal ettiğimiz gibi; doğal ve tıpkı doğa gibi cömert bir anlayışla, kadınlara yönelik olan bir hizmete sahibiz. Aynı zamanda plastik mikro aşındırıcılar yerine, Tagua katkılı ürünleri kullanarak; Andean Yağmur Ormanları’nın korunmasına ve çevresel kirlenmenin önlenmesine de katkıda bulunuyoruz.

Markamızın çıkış amacına sadık kalarak, dünya üzerinde bulunan bütün kadınlar için onlara erişilebilir ürünler sunuyor, ciltlerine ve yaşadıkları gezegene her zaman daha fazla saygı duymayı amaçlayıp, çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız hakkında bilgi almak için içeriğimize göz atabilirsiniz.